bg.herbefe.ru

Фетална сърце

Глог живее на безплатен хляб в дивата природа. Понякога, обаче, съдбата го хвърля в място, обитавано от хора. И в момента той живее там в детелина. В крайна сметка, хората говорят за това за дълго време, за слава, че плодовете му за човешкото сърце е много полезен.

На сайта ми се разраства две разновидности на глог: ранно и късно. Първо - кръг вкусно плодове оранжево-червен цвят. второ плодове овала на, големи, кървавочервени.

Глог (глог)

Най-изненадващото е, че повече от глог е възможно да не се интересува, плодовете ще продължат да бъдат. В гората, където расте, никой не се интересуваше да се покаже. Но ако даден добри грижи, плодът ще бъде по-голям и прибирането на реколтата ще се окаже голям.

През есента на всяко растение разпояване вода. Поставете маркуча за всеки барел и налейте вода, докато тя не спира да си тръгне. След това се излива две кофи компост в стволовете на дърветата.

Глог (глог)

© BotBln

През пролетта преди цъфтежа глог също така е добре да хвърли към цялата земя около напълно напоена. След това, аз им даде две чаши пепел. Някъде в средата на лятото, което правя още за хранене на гълъби изпражненията. По време на сезона, аз се полива два пъти седмично. И аз не помня такъв случай, предприятие или болен, той е бил нападнат от вредители.

Благодарение на тръни храсти могат да служат като жив плет вместо ограда - и красива, и надеждна, и е в чудесно. Късно през есента на глог с червени плодове е особено красива.

Глог (глог)


© A.Abrahami

Между другото, глог - голям склад за ваксини. Аз на него засадени много неща - от японската дюля, докато круши. И плодовете на японската дюля са получени по-големи и ги измръзване много по-висока.

Размножава се чрез семена от глог. В този случай, нейните майчински качества, той не губи. Есен, засято преди зимата в специално събрани кутии с почва. появяват Пролет издънки. Но дори и ако някои семена закъсняват, а след това на следващата година, то със сигурност ще покълнат. Преди сеитба (4-5 месеца), стратифицирани семена: смесват тях с мокър пясък, който се поставя в пластмасова торба и се слага в хладилника. За да се поддържа влажността торбичка периодично се разклаща.

Глог (глог)

Плодовете и цветя от глог е много добро за здравето. Бери се готви конфитюр, цветя - земя. Всички зимата правя чай. Той се превръща ароматно и вкусно. Пресни плодове правят тинктури. Те имат благоприятен ефект върху сърдечно-съдовата система, помага при лечението на множествена склероза и общо тонизиращо действие, облекчаване на стреса, подобряване на съня и укрепване на цялото тяло. Ето две от моята рецепта.

  • 20 г пресни плодове потопени във вряща вода (около 400 мл) и къкри на слаб огън в продължение на 10 минути. Влеят 4 часа. Отделно се вземат 10 г риган, изсипва вряща вода (300 мл), и също така настоява 4 часа. След това се измерва всяка инфузия 300 мл, смесва се, добавят се 200 г мед и чаша алкохол.
  • 20 г листа и цветове на Crataegus изсипва вряща вода (300 мл) и инфузия на 4 часа. Вливането на щам. 10 грама риган запълване на същото количество кипяща вода и се влеят добре. Разбърква както на инфузията, се добавят 200 г мед и чаша алкохол.
Глог (глог)

За мен е по-подходяща втората рецепта - дава най-добър резултат. Но това може да допълва първата. И понякога правя така, първо да на първо място, а след това след кратка почивка - втората. Тинктура се приема 30 минути преди хранене в продължение на 3 супени лъжици. л. 3-4 пъти на ден.

Използвани материали:

F Игор Uryupino - My Beautiful вила

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
© 2021 bg.herbefe.ru