bg.herbefe.ru

Градина в японски стил.

Градина в японски стил има изненадващ магнетизъм. Самите японците прекарват много време в градините, съзерцавайки природата, слушане на природата и себе си. В същото време по целия свят признават, че японците са най-трудолюбиви и отговорна нация.

Мисля, че има връзка между тези противоположни неща. Лице, което е в състояние да си почине и да се отпуснете, да бъдем в хармония един с друг и да работят ефективно.

Градина в японски стил е хармоничен, разнообразна и красива.

Стоун, вода и растения е основните компоненти на японска градина. Японците вярват, че камъни - скелет на градината, а водата - кръвта й. Ако искате да създадете японска градина със собствените си ръце, пясък, чакъл, джуджета растенията, старомоден потоци, камъни ще бъдат вашите асистенти.

Малки архитектурни форми градина в японски стил - това светлини, бамбукови огради, беседки, мостове, врати, звънци. Те служат за да се получи съставът на пълнота и да се създаде специална атмосфера и комфорт.

Намерих малко видео по темата на градина в японски стил. След като го гледам, аз бях пропити с духа на японската градина, а животът е станал малко размисъл.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
© 2021 bg.herbefe.ru