bg.herbefe.ru

Lofant аз гледам без очила

Каквото и да се каже, но все пак има начин и за лечение на някои растения. Сега почти панацея за всички болести вярвам callisia fragrans ( "златен мустаци"). Преди няколко години тя преживя подобен бум в такова предприятие, като индийски лък.

Очите ми се спряха поливане студа, изчезнали в тях чувство на "боклук", много по-добро зрителната острота, което се влоши с течение на годините. Сега на медицинска комисия оптометрист последния редовен водача той ми липсваше без очила. И той пише: "Подай с очила."

"Виновник" за това подобрение - lofant анасон чудо растение. Това многогодишно растение порасна за десетата година в своята градина сайт.

Lofant анизова (Laphantus анасоновата)

Това растение се извлича от украински учени, животновъди базирани lofanta тибетски и други билки, специално, за да помогне на хората, засегнати от аварията в Чернобил. В края на краищата, това е доказано, че lofant премахва радионуклиди от човешкото тяло.

lofanta семена дойдоха в Русия, когато тя привлече вниманието на пчеларите, тъй като той е бил написан, че lofant анасон - един чудесен мед растение, не е по-малък от липа и акация, но цветята са много по-дълги - от края на юни до октомври, преди първата слана.

Тогава в завода забелязал лечители, които са открили много от полезните си свойства. Запален фен на това растение и станах, любители градинари. Постоянно ми пие от нея съживяване чай. Той вкусно, дори и без захар, но с една чаена лъжичка мед, намазва върху хляб, още по-полезен.

Преди това се е случило, аз бях изтръпване на сърцето, а сега и това, аз просто забравих. Вътре (стомашно-чревния тракт, пикочните пътища) също не нарани. Но аз вече бях на 69 години.

Аз също ми бульон lofanta главата, без сапун и шампоан, а в 10-та го втрийте в кожата, опитайте се да се промият очите, като масажирате клепачите, черпи течност в ноздрите, изсипва се в ушите. Едновременно с това стои в друг басейн с lofanta бульон с начална температура не по-голям от 37 градуса, търкайте кожата отвара крак, особено между пръстите на ръцете. В резултат на тези процедури не е пърхот в главата си, косата, когато решеше да не падне, не добавя бяла коса, не образува всяка акне кожни заболявания.

Lofant анизова (Laphantus анасоновата)


lofanta ушите бульон разтваря ушна кал, в резултат на сенилни глухота оттегля, слух подобрена. С периодично промиване на носа, аз напълно се отървах от хроничен ринит.

Когато получите вана за крака не е гъбички между пръстите на краката. И ако изведнъж имаше сърбеж, то след две или три бани болестта изчезва.

В lofant много различни минерални необходими на организма хранителни вещества, особено хром. Лабораторни животни, третирани с добавката на микроелементи в храната, живели почти 2 пъти по-дълго от тези, които не я даде. Това звучи като усещане след публикуването на резултатите от Dr. W. Evans (САЩ) изследвания в 1992 г. Те също така показват, че активността на деструктивни процеси и да се ускори развитието на признаци на стареене (бръчки, затлъстяване, диабет, атеросклероза) са свързани с липсата на хром в организма. Това помага нормализират обмяната на въглеводород и протеин, подобрява действието на инсулина във всички метаболитни процеси.

Ежедневната употреба на инфузия lofanta като чай спомага за попълване на хром в организма, потиска стареенето, подмладява и лекува.

Над 10 години расте lofanta, нейното популяризиране и разпространение, получих само няколко дузини добри отзиви от моите кореспонденти от цял ​​Русия, от юг до Мурманск и Сиктивкар, от Калининград до Далечния изток. Противопоказания lofant върху човешкото тяло не е.

Аз вярвам, че lofant да расте на разположение на всеки парче земя. Това е полезно и необходимо за всеки член на семейството всеки ден, като например вода и хляб. Lofant принадлежи към голямо бъдеще. Необходимо е само да се превърне феновете си, да расте и да се консумират непрекъснато.

Използвани материали:

  • Юрий Игнатиевич Proshakov, Астрахан
Споделяне в социалните мрежи:

сроден
© 2021 bg.herbefe.ru